11 Şubat 2013 Pazartesi

Yağmur, Çamur ve Sucuk!
        Bu pazar güne yağmurla uyandık, sabah bisiklet sürsek mi yoksa uykumuza devam mı etsek derken bir gazla sürmeye karar verdik, iyi de yaptık. Weather.com bize bu sefer kazık attı çünkü hava kapalı ama yağışsız gösteriyordu fakat biz sağanak altında sürdük.

        Daha önceden planını yapmıştık bugün ormanda sucuk pişirmeyi planlıyorduk, sabahtan malzemelerimizi aldık ve ormanda uygun bir yerde ateşimizi yaktık. Hafif yağmur altında sucuklarımızı afiyetle yedik. Katkılarından dolayı Sezai abime çok teşekkür ediyorum. :)

        Bu da kendimi de çekmeyi başardığım fotoğraf :D

       
        Sonra da arazide kısa bir tur atalım dedik, yağmur da şiddetini biraz daha arttırdı. Her yer çamur ve su birikintileri ile doluydu, su birikintisi içine dalmak çok zevkli gerçekten :) Bol bol kirlendim, ıslandım, zihnimi arındırdım her şeyden, çokça eğlendim güzel bir gün oldu.

        Bu sefer arazide durdum bol bol fotoğraf çektim birkaç tanesini paylaşayım;


        Eve geldiğimde annemden oğlum ne bu üstünün başının hali yakarışlarıyla karşılaşsam da kışın bisikletin ayrı bir zevki var, bisikletinizi sürün her zaman her koşulda.

        Bu yazıyı okuyup da hala bisiklet kullanmayanlar varsa umarım biraz kıskanmışlardır, tabi deli misiniz siz sözü de az olmayacaktır ama onlara da şunu söyleyeyim bu keyfi bir kere tadarsanız asla bırakamazsınız hem zihni hem de bedeni olumlu etkileyen en güzel şeylerden biri bisiklet.
  Hiç yorum yok:

Yorum Gönder